Stavba projektu Berounská zahrada začíná

Stavba rezidenčního bydlení Berounská zahrada byla zahájena a dle počtu zájemců je již teď jasné, že na nové sousedy zde nebudete muset dlouho čekat.

 

imageresize.jpeg

Není čemu se divit, projekt vzniká v centru města, které se pravidelně umísťuje v první desítce měst v ČR s nejvyšší kvalitou života.

Přímo v srdci města

V bezprostředním sousedství bytového komplexu se nachází veškerá občanská vybavenost jako jsou mateřská škola a základní škola Preisslerova, nově vznikající česko-anglická škola VIA BEROUN, nákupní centrum Kaufland, Billa a Penny, sportovní centrum B Fitness nebo stanoviště sdílených elektrokol Nextbike.

Moderní standardy

Co se týče interiérů, rozhodně nezůstavají pozadu co se týče elegance a luxusu. Noví majitelé se mohou těšit na francouzská okna a prostorný komfortní balkón. Samozřejmostí bude podlahové topení, velkoformátová dlažba a kvalitní laminátové podlahy. Byty v 1. podlaží budou navíc vybaveny bezpečnostními venkovními žaluziemi.

Myslíme na přírodu

Projekt je řešen tak, aby byl co nejvíce v souladu se životním prostředím. Všechny tři domy budou koncipovány jako velmi úsporné s energetickou náročností označenou štítkem B, zaručujícím minimální provozní náklady na vytápění. Budou také osazeny 6 komorovými plastovými okny s trojskly.

Pokud vás projekt zaujal, sledujte naše stránky, kde si můžete neomovitosti blíže prohlédnout, sledovat průběh výstavby, nebo si rovnou některý z bytů vybrat a zarezervovat!

Datum publikace článku: 14.09.2021