O společnosti


V realitách se pohybujeme již 15 let, v Berouně a okolí jsme jako doma. Vždy se snažíme vyjít klientovi maximálně vstříc a provést ho co možná nejlépe celou procedurou prodeje či pronájmu jeho nemovitosti. Klademe důraz na individuální a lidský přístup. Klienti se k nám stále vrací a obrací se s důvěrou na naše služby a to je pro nás ta nejlepší odměna. Spokojený klient = radost z odvedené práce. Beroun je krásné město s historií, přátelskou atmosférou a živou přírodou. Proto jsme tu před 8 lety otevřeli naši realitní kancelář. Zajišťujeme komplexní poradenské a zprostředkovatelské služby v oblasti realit, prodej a pronájem nemovitostí a taktéž zajišťujeme finanční služby ve spolupráci s Gepard Finance.

PETR HENDRYCH, ředitel

ředitel realitní kanceláře majax petr hendrychcertifikát realitní manažer realitní akademie

V oblasti realit se pohybuji 15 let a prošel jsem několika menšími či většími realitními společnostmi, kde jsem sbíral zkušenosti jako realitní makléř. Jako franšízant a manažer kanceláře jsem působil v Realitní společnosti České spořitelny osm let a dnes společně se svým týmem makléřů působím jako ředitel realitní kanceláře MAJAX REALITY s.r.o. v Berouně a blízkém okolí.

Zajišťuji prodej a pronájem nemovitostí v celém regionu Středočeského kraje a Prahy, stanovení cenových odhadů pro účely dědického řízení a také právní a finanční servis. 
 

ředitel realitní společnosti majax reality petr hendrych Petr Hendrych
Mobil: +420 603 713 636
E-mail: phendrych@majaxreality.cz

 

Zásady zpracování osobních údajů dle GDPR najdete zde.