Aktuální projekty

       

nemovitost bytový dům pod vinicínemovitost bytový dům pod vinicí náhled bytu

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                   bytový dům POD VINICÍ BEROUN                                       

Nové byty v projektu BYTOVÝ DŮM POD VINICÍ se nachází v okrajové části Berouna s rychlou dostupností na dálnici D5. V rezidenci je celkem 28 bytů o velikosti 1+kk a 2+kk o velikosti 30m² až 60m². Byty v přízemí 1+kk jsou bezbariérové a polovina bytů v přízemí má předzahrádky. Byty ve třetím patře mají střešní terasu o velikosti 7-10m2. Ke každému bytu bude parkovací stání. Sklepní kóje je pro omezený počet zájemců za cenu 50.000,-Kč. Na přilehlém pozemku u domu bude zbudována odpočinková zóna s vybudovaným ohništěm a sezením pro možnost grilování a společného setkávání. V bezprostřední blízkosti se nachází sportcentrum Eden, nově zrekonstruované venkovní koupaliště. Projekt je řešen tak, aby byl co nejvíce v souladu se životním prostředím. Objekty jsou kvalitně zatepleny, aby nedocházelo k únikům tepla. Bytový dům bude jako velmi úsporný co se týče energetické náročnosti budovy s označením štítku B. Díky tomu v sobě tento projekt spojuje bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všech vymožeností moderní doby.                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                   

nemovitost vilový dům jakubinka  nemovitost vilové domy jakubinka

 

nemovitost vilový dům jakubinka náhled interiéru

                                                                                                   

 

       VILADOMY JAKUBINKA BEROUN HÝSKOV

Nabízíme k prodeji novostavby rodinných domů o dispozici 4+kk s terasou, které jsou součástí architektonicky atraktivního projektu „PROJEKT VILADOMY JAKUBINKA“ tvořeného dvěma solitérními domy a třemi dvojdomy. Každá polovina dvojdomu je o velikosti užitné plochy 142m2, na pozemku o velikosti 358m2. Solitérní domy jsou o velikosti 142m2 na pozemku 620m2. Projekt je situován ve velice příjemné části obce Hýskov, příměstské části Berouna (4km). Díky své poloze v údolí Berounky, uprostřed lesnaté krajiny Křivoklátských lesů, je obec a její okolí vyhledávanou oblastí jak pro turistiku a rekreaci, tak zejména k trvalému bydlení, které nabízí současně klid a přesto je nedaleko hlavnímu městu, kde lze najít mnoho pracovních a volnočasových příležitostí. 
Domy v klidné lokalitě s přilehlou cyklostezkou „Po stopách králů“ a na dohled od Berouna nadchnou jak svou maximální energetickou úsporností, skvělou dispozicí, nadstandardním vybavením tak i výhledem do zástavbou naprosto nenarušené části Křivoklátska a přijatelnou půlhodinovou dostupností autem do Prahy.
Objekt je materiálově řešen ve třech základních materiálech a to obkladového kamene v rámci soklu v barvě antracitově šedé, dřevěného obkladu objektu ve světlém oleji a plechové střešní krytině taktéž v antracitové barvě. 
Domy budou stavěny v nadstandardní kvalitě, s důrazem na detail a s použitím kvalitních materiálů i systémových prvků zařizovacích předmětů (dle vlastního výběru od firmy Thorn Metal s.r.o., Beroun). Standardní výbavou je podlahové teplovodní vytápění - absolutně bezradiátorový systém: teplovodní podlahové topení se samostatnou regulací jednotlivých pokojů, velkoformátové dlažby, elektrokotel.
Za příplatek je též možnost zastřešení „carportu“, který bude zhotoven stejně jako cesty před a kolem domu z přírodního kamene.
Bezplatně zajistíme konzultaci s naším finančním specialistou v případě zájmu o hypoteční úvěr.